Użytkowniku!

Witaj w serwisie medic-press.pl. Na naszej stronie znajdziesz cenne i sprawdzone porady medyczne i wskazówki, które pomogą Ci w prowadzeniu zdrowego stylu życia. Oprócz porad medycznych, dostosowanych do wieku i płci, znajdziesz tutaj także opisy najskuteczniejszych diet odchudzających i zdrowotnych.

Serwis medic-press.pl powstał po to, aby dzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem z zakresu medycyny. Pragniemy pomóc Ci w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych w najlepszy dla Twojego stanu zdrowia sposób.

Redakcja serwisu medic-press.pl dokłada także wszelkich starań, aby prezentowane na łamach portalu treści były najwyższej jakości i aby zawierały jedynie sprawdzone informacje.

Nasz portal tworzony jest zarówno przez specjalistów z dziedziny medycyny, jak i przez żywo zainteresowanych zagadnieniami medycznymi pacjentów. Nigdy nie należy jednak zapominać, że serwis medic-press.pl stanowi jedynie źródło informacji, które mogą pomóc w utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. Nie powinien jednak stanowić podstawy do samoleczenia, a wszelkie próby takiego działania powinno się najpierw przedyskutować z lekarzem pierwszego kontaktu.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, pytania i komentarze, dlatego zapraszamy do aktywnego korzystania z serwisu, poprzez zostawianie komentarzy pod artykułami lub kontakt z nami za pomocą poczty internetowej. Mamy nadzieję, że będziesz naszym częstym gościem, a serwis medic-press.pl stanie się Twoim medycznym niezbędnikiem.

Zespół redakcyjny medic-press.pl

 

Medic-press.pl - Medyczny niezbędnik