2015-12-18   Porady   komentarzy
Hallu Motion – pozbądź się haluksów szybko i bezboleśnie

Szukasz sprawdzonej, bezpiecznej metody leczenia haluksów? Chcesz zapomnieć o uciążliwym bólu i przywrócić stopom naturalny wygląd? Wypróbuj aparat korekcyjny Hallu Motion!

Jak to działa?

Hallu Motion prostuje pozycję palucha koślawego w naturalny sposób. Jego głównym składnikiem jest plastik ortopedyczny, posiadający silne właściwości korygujące. Dzięki wykorzystaniu tego elastycznego materiału korektor dopasowuje się do kształtu i rozmiaru stopy. Konstrukcja umożliwiająca zakładanie bezpośrednio na miejsce deformacji zapewnia szybkie, długotrwałe efekty. Poza stopniowym usuwaniem zwyrodnienia Hallu Motion redukuje obrzęki i nagniotki wokół zdeformowanego palucha oraz zapobiega dalszym zmianom w strukturze kostnej. Ponadto znacząco poprawia ukrwienie, likwidując ból i poprawiając komfort chodzenia.


Jak stosować?

Aparat korekcyjny można nosić przez cały dzień, niezależnie od wykonywanych czynności. Aby założyć go na stopę, należy rozluźnić pasek na rzep, a następnie ustawić w taki sposób, by przednia część korektora znajdowała się po wewnętrznej stronie palucha. Element pokryty gąbką powinien przykrywać miejsce deformacji. Pasek znajdujący się na podeszwie stopy trzeba owinąć wokół jej zewnętrznej strony, przełożyć przez górną część, a na koniec zaczepić haczyk. Pasek powinien uciskać paluch i stabilnie przylegać do stopy. W trakcie noszenia aparatu należy stopniowo go zaciskać, zwiększając nacisk. Niewielki dyskomfort podczas chodzenia świadczy o prawidłowym działaniu korektora – nie powinien być on jednak na tyle duży, by utrudniać funkcjonowanie.

Warto pamiętać, że Hallu Motion nie powinien być stosowany przez osoby poniżej 18. roku życia, a także mające problem z cukrzycą lub krążeniem.

 


Dlaczego warto?

Hallu Motion to alternatywa dla zabiegów chirurgicznych, rekomendowanych jedynie przy dużych zniekształceniach stawu śródstopno–paliczkowego. Jest metodą w pełni bezpieczną, przynoszącą efekty potwierdzone w badaniach naukowych. Po 14 dniach stosowania usuwa napięcie, ból i obrzęki powstałe na skutek deformacji palucha. Haluksy zaczynają znikać już po miesiącu, a stawy wzmacniają się aż o 80%. Korektor może być stosowany o dowolnej porze dnia, w połączeniu z każdym rodzajem obuwia. To uniwersalny sposób leczenia, polecany przez ortopedów i specjalistów z zakresu podologii. O jego rewelacyjnym działaniu przekonało się już tysiące zadowolonych klientów!

Medic-press.pl - Medyczny niezbędnik