2016-12-23   Porady   komentarzy
GranCerina – nowa, trójfazowa kuracja odchudzająca

Zmagasz się z nadwagą, otyłością, problemami trawiennymi, cellulitem? Poznaj innowacyjny suplement diety, który pozwoli Ci pozbyć się tych problemów – bez drastycznej diety, już w kilka tygodni!

Dlaczego nie możesz schudnąć?

Osoby starające się zrzucić wagę często stosują różne preparaty odchudzające lub kilka diet po kolei, ale żaden z tych środków nie daje oczekiwanych rezultatów. Dlaczego? Większość z nich działa powierzchownie, usuwając jedynie skutki nadwagi lub otyłości. Tymczasem naprawdę skuteczna metoda musi niwelować również przyczyny problemu i wpływać na organizm w taki sposób, żeby mógł się zregenerować i funkcjonować poprawnie. W odpowiedzi na te potrzeby powstała GranCerina: pierwszy na rynku suplement diety, który zapewnia kurację odchudzającą na trzech różnych poziomach. Dzięki temu wykazuje znacznie większą skuteczność oraz o wiele szybsze i trwalsze efekty!

 

Jak działa GranCerina?

Preparat został opracowany przez grupę naukowców, którzy szukali najbardziej uniwersalnej formuły, odpowiadającej na wszystkie problemy związane z odchudzaniem. Na bazie wieloletnich badań powstała receptura, która niweluje zarówno ich źródła, jak i skutki, przywracając całkowitą równowagę organizmu.

Proces odchudzania z suplementem GranCerina przebiega w 3 etapach:

1. Detoksykacja: oczyszczenie organizmu ze szkodliwych substancji.

2. Utrata wagi: spalanie tkanki tłuszczowej.

3. Stabilizacja: regulacja gospodarki organizmu, utrzymanie efektów.

Działanie GranCerina nie ogranicza się do samego spalania tłuszczu i utraty kilogramów. W poszczególnych fazach kuracji suplement zmniejsza poziom glukozy we krwi, obniża cholesterol, reguluje przemianę materii, dodaje energii i poprawia samopoczucie. Tak uniwersalne właściwości posiada tylko GranCerina!

 

Co wchodzi w skład suplementu?

Formułę GranCerina tworzy 6 substancji aktywnych, gruntownie przebadanych pod kątem właściwości odchudzających. Najważniejsze z nich to:

  • L-karnityna: wspiera redukcję tkanki tłuszczowej, działa pobudzająco i zwalcza uczucie zmęczenia, towarzyszące szybkiej utracie masy ciała
  • Jagody Acai: dzięki wysokiej zawartości błonnika regulują procesy trawienne i wspomagają metabolizm. Ponadto obniżają cholesterol i wywołują uczucie sytości.

 

Do składników wspomagających należą:

  • Garcinia cambogia: wspiera metabolizm białek i węglowodanów, hamuje proces powstawania tkanki tłuszczowej, przyspiesza spalanie kalorii, łagodzi stres
  • Błonnik: pobudza pracę jelit, przyspiesza przemianę materii, zapewnia uczucie sytości
  • Chrom: obniża stężenie złego cholesterolu i zwiększa ilość dobrego
  • Guarana: hamuje apetyt, dodaje energii, poprawia samopoczucie.

 

Dlaczego warto wybrać GranCerina?

Suplement diety GranCerina to w 100% naturalny preparat, całkowicie bezpieczny dla organizmu. Potwierdzają to przeprowadzone badania, testy kliniczne oraz uzyskany certyfikat jakości. GranCerina cieszy się popularnością wśród odbiorców na całym świecie. Jako jedyny środek na rynku działa natychmiastowo i wielotorowo, wpływając na wszystkie aspekty odchudzania. Niweluje źródła problemu, oczyszcza oraz organizm i przywraca mu prawidłową kondycję, dzięki czemu efekty kuracji są wyjątkowo trwałe!

 

Jak stosować suplement GranCerina?

Należy przyjmować 1 kapsułkę dwa razy dziennie, przed śniadaniem i obiadem, popijając dużą ilością wody. Podczas kuracji rekomendowana jest zrównoważona dieta oraz umiarkowanie aktywny tryb życia.  Suplement nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 

Wskazania do stosowania:

- nadwaga

- otyłość

- problemy z przemianą materii

- podwyższony cholesterol

- miejscowe złogi tłuszczowe

- cellulit

- rozstępy.

 

Przeciwwskazania:

Uczulenie na którykolwiek składnik preparatu. Suplement diety GranCerina nie może być stosowany przez osoby poniżej 18. roku życia, kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 

Gdzie kupić suplement Grancerina?

Polecamy zakup wyłącznie w sklepie internetowym oryginalnego producenta.

Medic-press.pl - Medyczny niezbędnik