Porady

Niepokalanek pospolity - zioło kobiet

Niepokalanek pospolity - zioło kobiet

Ziołolecznictwo i medycyna naturalna przeżywa prawdziwie duży renesans. Kobiety uzupełniają profilaktykę o swoje zdrowie naturalnymi środkami jakimi są zioła. Jedną z takich roślin jest mało znany, lecz niezwykle dobroczynny niepokalanek pospolity, od wieków nazywany ziołem kobiet.

Wartościowa witamina D

Wartościowa witamina D

Witamina D jest jedną z najmniej docenianych witamin. Pamiętamy o niej szczególnie w okresie rozwoju i rośnięcia dziecka - z resztą prawidłowo, gdyż jest to witamina odpowiedzialna głównie za gospodarkę wapniowo-fosforową w organizmie oraz za utrzymanie prawidłowej struktury i funkcji kości.

Jak rzucić palenie? Porady

Jak rzucić palenie? Porady

Osoby uzależnione od papierosów wiedzą, jak ciężko jest rozstać się z nałogiem. Na dwadzieścia osób próbujących rzucić palenie, udaje się to tylko jednej. Czy są sposoby na skuteczne rzucenie palenia?

Jak rozpoznać niedoczynność tarczycy?

Jak rozpoznać niedoczynność tarczycy?

Objawami niedoczynności tarczycy może być wiele popularnie występujących przypadłości, takich jak zwiększenie masy ciała, obrzęki, przygnębienie, problemy ze skórą i łamliwymi włosami oraz wiele innych. W związku z tym wiele osób podejrzewa u siebie to schorzenie, ale czy słusznie?

Jak leczyć świerzb?

Jak leczyć świerzb?

Dowiedz się, jak skutecznie wyleczyć chorobę, która, choć na pozór wydaje się reliktem przeszłości, wciąż atakuje nawet osoby dbające o higienę.

Medic-press.pl - Medyczny niezbędnik